INSCHRIJVINGEN ZIJN AFGELOPEN

In deze periode kijken we traditioneel even terug op het voorbije jaar & kijken we hoopvol uit naar wat op ons afkomt in het nieuwe jaar. We wensen elk van jullie een goede gezondheid en een nieuw jaar met weinig zorgen en met véél fijne momenten!

Op zondag 2 februari 2020 verzamelen we vanaf 11u30 met ons team, onze leden, onze sympathisanten & uiteraard onze burgemeester Kris Declercq, onze minister Nathalie Muylle en minister Koen Geens én al onze mandatarissen voor een gezellige nieuwjaarslunch met kip met frietjes, met live-muziek van 'Bonjour Eddy'.

Wij nodigen jou van harte uit voor een toost op het nieuwe jaar, een lekkere lunch & een gemoedelijke babbel!

Om alles optimaal te laten verlopen is het noodzakelijk om vooraf in te schrijven. Dit kan hieronder.

PRAKTISCH :

  • Wat? Nieuwjaarslunch, kip met frietjes
  • Wanneer: zondag 2 februari 2020 van 11u30 tot 14u30
  • Volwassenen: 16 euro | Kinderen t.e.m. 11 jaar: 10 euro
  • Inschrijven kan t.e.m. 26 januari 2020
  • Inschrijving is definitief na overschrijving op BE60 7775 5013 4970 van CD&V Roeselare

Inschrijven kan hier voor Kris Nieuwjaart